11TMB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

11TMB

....::: 11TB'NİN BULUŞMA NOKTASI :::....

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

NERDESİNİZ ARKADAŞLAR

5 posters
YazarMesaj

NERDESİNİZ ARKADAŞLAR Empty
MesajKonu: NERDESİNİZ ARKADAŞLAR   NERDESİNİZ ARKADAŞLAR Icon_minitimeC.tesi Haz. 27, 2009 1:07 pm

arkadaşlar nerdesiniz son 2 gündür siteye giren cıkan sayısı çok azaldı

MesajKonu: Geri: NERDESİNİZ ARKADAŞLAR   NERDESİNİZ ARKADAŞLAR Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 10:25 am

giremedim tufan işlerim wardi Laughing bağ bahçe tarla ders derken vakit kalmadı.tufan en son kaçıncı dvdyi vermiştim sana??

buarada resmini değiştim bunu istiyodun demi Question

MesajKonu: Geri: NERDESİNİZ ARKADAŞLAR   NERDESİNİZ ARKADAŞLAR Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 3:17 pm

evet mete dediğim resim buydu sağol en son 13. dvd var 78 bölüm var sonrası yok 4.dvd bana baya bi zorluk çıkarttı ama zar zor izledim 3.dvddede sanırım 17 bölümdü baya sorunluydu ama diğerleri iyi

MesajKonu: Geri: NERDESİNİZ ARKADAŞLAR   NERDESİNİZ ARKADAŞLAR Icon_minitimePtsi Haz. 29, 2009 5:07 pm

tufan demiş ki:
evet mete dediğim resim buydu sağol en son 13. dvd var 78 bölüm var sonrası yok 4.dvd bana baya bi zorluk çıkarttı ama zar zor izledim 3.dvddede sanırım 17 bölümdü baya sorunluydu ama diğerleri iyi

ne sorun vardıki?? scratch
İsmail GÜNEY

İsmail GÜNEY

MesajKonu: Geri: NERDESİNİZ ARKADAŞLAR   NERDESİNİZ ARKADAŞLAR Icon_minitimePtsi Haz. 29, 2009 6:27 pm

ne sorun çıkaracak mete kesin dvd yi takınca direk açılmamıştır da bilgisayarımdan dvd sürücüsüne tıklayıp açmıştır.yoksa sorun çıkarsa tufan nasıl çözebilecekki onu

MesajKonu: Geri: NERDESİNİZ ARKADAŞLAR   NERDESİNİZ ARKADAŞLAR Icon_minitimePtsi Haz. 29, 2009 8:16 pm

İsmail GÜNEY demiş ki:
ne sorun çıkaracak mete kesin dvd yi takınca direk açılmamıştır da bilgisayarımdan dvd sürücüsüne tıklayıp açmıştır.yoksa sorun çıkarsa tufan nasıl çözebilecekki onu

haha haha
İsmail GÜNEY

İsmail GÜNEY

MesajKonu: Geri: NERDESİNİZ ARKADAŞLAR   NERDESİNİZ ARKADAŞLAR Icon_minitimePtsi Haz. 29, 2009 8:40 pm

ya bu fatih haha yazınca değilde argo bi şeyler yazınca çıksa haha

MesajKonu: Geri: NERDESİNİZ ARKADAŞLAR   NERDESİNİZ ARKADAŞLAR Icon_minitimePtsi Haz. 29, 2009 9:18 pm

biraz dvdler çizikti 4 ve 3.ler donuyo yarısında daha ilerlemıyo felan
İsmail GÜNEY

İsmail GÜNEY

MesajKonu: Geri: NERDESİNİZ ARKADAŞLAR   NERDESİNİZ ARKADAŞLAR Icon_minitimePtsi Haz. 29, 2009 9:52 pm

tufan o dvd leri hatırlıyomusun.cumaya gitmiştik ben seninkilerle beraber cebime koymuştum.seninkiler yine iyi çalışıyo benim cd hiç okumuyo Sad

MesajKonu: Geri: NERDESİNİZ ARKADAŞLAR   NERDESİNİZ ARKADAŞLAR Icon_minitimeSalı Haz. 30, 2009 11:43 am

o dvd ler boştu ismail bende onlar kendi yazdıklarımı werdim tufana.ama hiç kullanmadımki,cd çantasında duruyodu.çizikler senden kaynaklanıyo bence scratch Smile
İsmail GÜNEY

İsmail GÜNEY

MesajKonu: Geri: NERDESİNİZ ARKADAŞLAR   NERDESİNİZ ARKADAŞLAR Icon_minitimeSalı Haz. 30, 2009 3:21 pm

evet çizikler benden kaynaklanıyo.içine 3-4 dosya atmıştık.asıl bana lazım olan kopyalanmıyo diğerleri açılıyo.bence sen dvd lere bi göz at belki çalışmaz(çok şom(?) ağızlıyım haa)

MesajKonu: Geri: NERDESİNİZ ARKADAŞLAR   NERDESİNİZ ARKADAŞLAR Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 10:49 pm

İsmail GÜNEY demiş ki:
evet çizikler benden kaynaklanıyo.içine 3-4 dosya atmıştık.asıl bana lazım olan kopyalanmıyo diğerleri açılıyo.bence sen dvd lere bi göz at belki çalışmaz(çok şom(?) ağızlıyım haa)

senden değil ismail tufandan kaynaklanıyo.cumadan geldikten sonra werdim dvdleri tufana.yani çizik dediği dvdler senn eline geçmedi hiç
İsmail GÜNEY

İsmail GÜNEY

MesajKonu: Geri: NERDESİNİZ ARKADAŞLAR   NERDESİNİZ ARKADAŞLAR Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 5:21 pm

aaaa evet hatırladım.benim dediğim cd ler başkaydı

MesajKonu: Geri: NERDESİNİZ ARKADAŞLAR   NERDESİNİZ ARKADAŞLAR Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 8:48 pm

İsmail GÜNEY demiş ki:
aaaa evet hatırladım.benim dediğim cd ler başkaydı

lol! haha
kadir
moderatör
moderatör
kadir

MesajKonu: Geri: NERDESİNİZ ARKADAŞLAR   NERDESİNİZ ARKADAŞLAR Icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 3:15 pm

demiş ki:
arkadaşlar nerdesiniz son 2 gündür siteye giren cıkan sayısı çok azaldı

güncel
selen
moderatör
moderatör
selen

MesajKonu: Geri: NERDESİNİZ ARKADAŞLAR   NERDESİNİZ ARKADAŞLAR Icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 7:03 pm

İsmail GÜNEY demiş ki:
ya bu fatih haha yazınca değilde argo bi şeyler yazınca çıksa haha

cıx argo yok silerim he ii böle:D haha

NERDESİNİZ ARKADAŞLAR
1 sayfadaki 1 sayfası