11TMB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

11TMB

....::: 11TB'NİN BULUŞMA NOKTASI :::....

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İSTEĞİM VAR AMA RESİM DEĞİL ;)

5 posters
YazarMesaj
İsmail GÜNEY

İsmail GÜNEY

İSTEĞİM VAR AMA RESİM DEĞİL ;) Empty
MesajKonu: İSTEĞİM VAR AMA RESİM DEĞİL ;)   İSTEĞİM VAR AMA RESİM DEĞİL ;) Icon_minitimePaz Haz. 21, 2009 4:47 pm

ABDULSAMET SİTEYE ÜYE OLURKEN AKTİFLEŞTİRME KODU FELAN İSTEMESİN.FORUMU DOLDURAN HERKES ÜYE OLSUN.YANİ MSN GİRİP Bİ DAHA ONAYLAMASI OLMASIN.ZATEN YABANCI YOK OLANI DA ENGELLERİZ.ÇÜNKÜ ÜYE OLMAZTA ZORLANAN ARKADAŞLAR VAR.MESELA SEFA AAAAA.BUNU BAZI FORUMLARDA GÖRDÜM.MESELA LİSETM NİN 95 XP GÖRÜNÜMLÜ ESKİ FORUMUNDA DA SEÇME HAKKIMIZ VARDI

MesajKonu: Geri: İSTEĞİM VAR AMA RESİM DEĞİL ;)   İSTEĞİM VAR AMA RESİM DEĞİL ;) Icon_minitimePaz Haz. 21, 2009 10:07 pm

ya bu krolara intewrnet bağlandımı bağlandıysa eğer siteye girmeyerek beni üzüyor Very Happy
selen
moderatör
moderatör
selen

MesajKonu: Geri: İSTEĞİM VAR AMA RESİM DEĞİL ;)   İSTEĞİM VAR AMA RESİM DEĞİL ;) Icon_minitimePaz Haz. 21, 2009 10:10 pm

ohoo facebook bile yapmış kendine sefa aaaaa Very Happy Very Happy Very Happy
selen
moderatör
moderatör
selen

MesajKonu: Geri: İSTEĞİM VAR AMA RESİM DEĞİL ;)   İSTEĞİM VAR AMA RESİM DEĞİL ;) Icon_minitimePaz Haz. 21, 2009 10:12 pm

ama bizi beğenmio galiba Very Happy Very Happy
İsmail GÜNEY

İsmail GÜNEY

MesajKonu: Geri: İSTEĞİM VAR AMA RESİM DEĞİL ;)   İSTEĞİM VAR AMA RESİM DEĞİL ;) Icon_minitimePtsi Haz. 22, 2009 7:16 pm

facebooka üye olan adam nasıl kıytırık bir foruma üye olmaz..çünkü benden üye olamadığı için yardım istedi ordan biliyorum..(bu mesaj yüzünden umarım değerli admin beni forumdan atmaz)
selen
moderatör
moderatör
selen

MesajKonu: Geri: İSTEĞİM VAR AMA RESİM DEĞİL ;)   İSTEĞİM VAR AMA RESİM DEĞİL ;) Icon_minitimePtsi Haz. 22, 2009 7:28 pm

aaaaaaa ne dediiiiiiii o kadar emek var bu sitede ayıp ayıp Very Happy Very Happy (biraz da ben kariştırim ortalığı))

MesajKonu: Geri: İSTEĞİM VAR AMA RESİM DEĞİL ;)   İSTEĞİM VAR AMA RESİM DEĞİL ;) Icon_minitimePtsi Haz. 22, 2009 9:59 pm

selen sen benide geçtin Very Happy varoş mahalle hanımefendileri gibi az değilsin sende ismail sence bu kro niye facebook a üye oldu düşün cevabını yarın yazcam
selen
moderatör
moderatör
selen

MesajKonu: Geri: İSTEĞİM VAR AMA RESİM DEĞİL ;)   İSTEĞİM VAR AMA RESİM DEĞİL ;) Icon_minitimePtsi Haz. 22, 2009 10:27 pm

hep iso mu karıştırcak ortalığı lhem ne demek o öle intikam mı alıon sarsuk Very Happy Very Happy
İsmail GÜNEY

İsmail GÜNEY

MesajKonu: Geri: İSTEĞİM VAR AMA RESİM DEĞİL ;)   İSTEĞİM VAR AMA RESİM DEĞİL ;) Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 10:29 am

tufan tamam anladım.şimdi buraya yazmayayım.bu arada sefa benden gta istedi yurtta neye kuracakta artık Very Happy

MesajKonu: Geri: İSTEĞİM VAR AMA RESİM DEĞİL ;)   İSTEĞİM VAR AMA RESİM DEĞİL ;) Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 10:32 am

evet doğru anlamışsın zavallı hala umutlu Very Happy onlar internet bağlattı herhalde facebook felan

MesajKonu: Geri: İSTEĞİM VAR AMA RESİM DEĞİL ;)   İSTEĞİM VAR AMA RESİM DEĞİL ;) Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 10:40 pm

sefa ark.isteği göndermiş adam sanal ortma girdi yhaa lol!
İsmail GÜNEY

İsmail GÜNEY

MesajKonu: Geri: İSTEĞİM VAR AMA RESİM DEĞİL ;)   İSTEĞİM VAR AMA RESİM DEĞİL ;) Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 11:40 am

adam msn açmış bi kere görmedim msn de.siteye üye olmuş msn adresini yaznlış yazdığı için aktivasyon kodu gitmemiş.girdim onayladım e mailini düzelttim maile bakmasına bile gerek yok şimdide siteye girmiyo

MesajKonu: Geri: İSTEĞİM VAR AMA RESİM DEĞİL ;)   İSTEĞİM VAR AMA RESİM DEĞİL ;) Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 11:55 am

oğlum o facebookta herkesle tartışır milletin dediklerine itiraz eder obendende beter yakında atarlar onu ordan Very Happy

MesajKonu: Geri: İSTEĞİM VAR AMA RESİM DEĞİL ;)   İSTEĞİM VAR AMA RESİM DEĞİL ;) Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 12:26 pm

yok atmazlar orda her türden insan var Laughing Laughing

MesajKonu: Geri: İSTEĞİM VAR AMA RESİM DEĞİL ;)   İSTEĞİM VAR AMA RESİM DEĞİL ;) Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 3:47 pm

facebooktaki normal insanlarıda kendine benzetmese Very Happy
İsmail GÜNEY

İsmail GÜNEY

MesajKonu: Geri: İSTEĞİM VAR AMA RESİM DEĞİL ;)   İSTEĞİM VAR AMA RESİM DEĞİL ;) Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 5:34 pm

M£T£H@N_@YDIN demiş ki:
yok atmazlar orda her türden insan var Laughing Laughing

tamam işte biz insandan değil kırodan bahsediyoz

MesajKonu: Geri: İSTEĞİM VAR AMA RESİM DEĞİL ;)   İSTEĞİM VAR AMA RESİM DEĞİL ;) Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 8:09 pm

Laughing Laughing
kadir
moderatör
moderatör
kadir

MesajKonu: Geri: İSTEĞİM VAR AMA RESİM DEĞİL ;)   İSTEĞİM VAR AMA RESİM DEĞİL ;) Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 9:57 am

M£T£H@N_@YDIN demiş ki:
sefa ark.isteği göndermiş adam sanal ortma girdi yhaa lol!

bana da arkadaşlık isteğinde bulunmuş kabul ettim tabi

ya bu kro şuan köydedir ben onunla bu konularda biraz konuştukda köylerinde intrnet yokmuş bu yaz gelebilir

felan diyordu ama bir şartmı ne varmış 10-15 kişi dilekçe mi ne verecekmiş köye internet bağlansın diye.

bizim köye okullar kapandı 1 haftaa sonra geldi orayada gitti mi biilemem ama bizim köyde okul var o yüzden yani

tufan eğer kro nun amacı oysa kro tabi buralara uğramaz Very Happy Very Happy haha
İsmail GÜNEY

İsmail GÜNEY

MesajKonu: Geri: İSTEĞİM VAR AMA RESİM DEĞİL ;)   İSTEĞİM VAR AMA RESİM DEĞİL ;) Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 10:48 am

ya işte köy farkı bu.Örencik ve civar köylerde int bizim köydeki türk telekomun binası sayesinde var hıh hıh

medeniyet bu işte yaaaa(şeyda gelsinde görsün) lol! lol! lol!

MesajKonu: Geri: İSTEĞİM VAR AMA RESİM DEĞİL ;)   İSTEĞİM VAR AMA RESİM DEĞİL ;) Icon_minitimePtsi Tem. 13, 2009 12:46 pm

yok ortak ya int sahile kadar gitti.bizim köyede(koşu köyü) gelmiş.hee bu arada geçen gün balkonda bakıyodum 3genç gözüme çarptı.odakimm sefa atilla Very Happy yanında ibrahim bide yurtlarından bi çocuk.okula doğru yol alıyolardi valla Very Happy
İsmail GÜNEY

İsmail GÜNEY

MesajKonu: Geri: İSTEĞİM VAR AMA RESİM DEĞİL ;)   İSTEĞİM VAR AMA RESİM DEĞİL ;) Icon_minitimePtsi Tem. 13, 2009 7:48 pm

hmm tamam da köyde benim bildiğim en azından int. var..daha önceden zaten internet bi rom anoda var sanıyodum.. lol!

bu Sefda a. bi işler karıştırıyo ama çıkar kokusu yakında

İSTEĞİM VAR AMA RESİM DEĞİL ;)
1 sayfadaki 1 sayfası