11TMB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

11TMB

....::: 11TB'NİN BULUŞMA NOKTASI :::....

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

fatih'in marka takıntısı

5 posters
YazarMesaj

fatih'in marka takıntısı Empty
MesajKonu: fatih'in marka takıntısı   fatih'in marka takıntısı Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 4:22 pm

bilirsiniz fatih sıradan şeyleri giymez.giydiği ürünün reklamına dikkat eder.ilgi çekici ve sağlam bi reklamı olursa giyer. lol!

şimdi resimdeki markaya bakın fatih'in marka takıntısı 46666538
bunada fatih'in marka takıntısı 61808373
ve simdi fatihin boxerına fatih'in marka takıntısı 09052009056....Smile) lol! lol! lol!

yorum sizlerin...

MesajKonu: Geri: fatih'in marka takıntısı   fatih'in marka takıntısı Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 4:24 pm

reklamların ilgi cekiciliğini biraz kapattım sorun olmaz inşllh scratch

MesajKonu: Geri: fatih'in marka takıntısı   fatih'in marka takıntısı Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 5:05 pm

adam sırf şekil yaa ---forever fatishka uleyyn cheers
İsmail GÜNEY

İsmail GÜNEY

MesajKonu: Geri: fatih'in marka takıntısı   fatih'in marka takıntısı Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 5:48 pm

şuan pesten çıkmış bi haldeyim.keyfim yerimde 3 e 3 yaptım.dünyanın en mutlu insanı sanyordum kendimi.ama bu resimleri gördükten sonra asıl mutlluluk buymuş Very Happy...bu ne abii yaa.mete sen adamın iç çamaşırının markasına mı baktın.Very Happy:D hadi baktın diyelim bu reklamı özellikle mi arattın Very Happy:D benimkinin markasını da vereyim mi ortak

MesajKonu: Geri: fatih'in marka takıntısı   fatih'in marka takıntısı Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 6:22 pm

ortk msn yi acınca haberler cıkıo yha orda reklamları gördm.sorada piknik resimlerine bakıyodum boxer markası tanıdık geldi Laughing reklami tekrar actım ayni markaydi sora olayi bagladım işte Laughing Laughing
lol! lol!
İsmail GÜNEY

İsmail GÜNEY

MesajKonu: Geri: fatih'in marka takıntısı   fatih'in marka takıntısı Icon_minitimePaz Haz. 21, 2009 5:04 pm

sansüründe süper olmuş hani lol!

MesajKonu: Geri: fatih'in marka takıntısı   fatih'in marka takıntısı Icon_minitimePtsi Haz. 22, 2009 3:50 pm

ya rewsim çok güzel olmuş ama adamın bu resimden haberi yok bu kişi fatihte olsa nebilim yaptığımız dogrumu yoksa fazlamı aşalıyoruz onu Very Happy

MesajKonu: Geri: fatih'in marka takıntısı   fatih'in marka takıntısı Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 4:33 pm

olum gırgırına yapıyoruz heralde alışmışta olabilirsiniz Laughing
kadir
moderatör
moderatör
kadir

MesajKonu: Geri: fatih'in marka takıntısı   fatih'in marka takıntısı Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 7:33 pm

yaz geldi mete çoştu mu desem yoksa mete puan toplama peşinde mi desem
mete başlık harika olmuş ama bir şeyi atlamışsın pantolonun markasına da bak Very Happy Very Happy Very Happy

fatih'in marka takıntısı
1 sayfadaki 1 sayfası